BeskidCard – Karnet na 9 stacji narciarskich
9.12.2012

BeskidCard (dawniej BeskidSkiPass) to wspólny karnet 9 ośrodków narciarskich, dający możliwość miłośnikom białego szaleństwa  swobodnego korzystania przez cały sezon z usług stacji narciarskich uczestniczących  w projekcie  za pośrednictwem jednego karnetu. Proponujemy doskonale przygotowane trasy narciarskie w  malowniczo położonych miejscowościach, z przepięknymi widokami Beskidów, Gorców czy Małych Pienin. Wytrawni narciarze i początkujący, miłośnicy jazdy off-piste i amatorzy narciarstwa rodzinnego – każdy znajdzie tu coś dla siebie w atrakcyjnej cenie.

BeskidCard to idealna propozycja dla wszystkich ceniących sobie wolność, różnorodność i aktywny, ciekawy wypoczynek. Bez stania w kolejkach, bez obawy o warunki pogodowe z możliwością szusowania codziennie w innym miejscu i na innym stoku.

 

 

Stacja Narciarska Śnieżnica – Kasina Wielka
Adres wwwsnieznica.pl

 

Stacja Narciarska Limanowa-ski – Limanowa
Adres wwwwww.lysagora.eu

 

Stacja Narciarska Ryterski Raj – Rytro
Adres wwwwww.ryterskiraj.pl

 

Stacja Narciarska KokuszkaSki – Piwniczna Zdrój
Adres wwwwww.kokuszka-ski.pl

 

Stacja Narciarska Kompleks Beskid – Spytkowice
Adres wwwwww.narty.spytkowice.pl

 

Ośrodek Narciarsko-Rekreacyjny PodstoliceSki – Podstolice
Adres wwwwww.ski.podstolice.com.pl

 

Centrum Narciarksie Azoty – Krynica-Zdrój
Adres wwwwww.cnazoty.pl

 

 

 

Jednak BeskidCard to nie tylko atrakcje zimowe! Karnet daje możliwość korzystania z wielu usług naszych partnerów także latem.

Do dyspozycji użytkowników karty będą także objęte rabatem inne usługi, takie jak: szeroka baza miejsc noclegowych, usług rekreacyjnych i gastronomicznych, a także wiele atrakcji dla dzieci, rowerzystów czy miłośników kultury i zabytków.

Z kartą BeskidCard jest taniej!

Karta upoważnia do korzystania z rabatów na produkty i usługi w wybranych punktach partnerskich. Promocją będą objęte w szczególności punkty noclegowe, usługi rekreacyjne, gastronomiczne oraz kulturalne.

Możliwość uczestnictwa w rywalizacji! 

Odwiedzaj stoki, zbieraj punkty i wirtualne odznaki. BeskidCard daje możliwość wzięcia udziału w ekscytującej rywalizacji z innymi użytkownikami karnetów.

Łatwy i bezpieczny zakup!

Zakup karty jest łatwy i wygodny. Wystarczy tylko wybrać na stronie www.beskidcard.pl  rodzaj karnetu, uzupełnić dane oraz złożyć zamówienie. W celu finalizacji zakupu należy uregulować płatności przy użyciu Konta PayU, bez konieczności rejestracji w tym systemie.

Zmień trasę kiedy tylko masz na to ochotę!

BeskidCard daje możliwość zmiany tras kiedy tylko masz na to ochotę. Jeśli chcesz spróbować nowych wyzwań lub sprawdzić się na trudniejszych trasach nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami czy stratą czasu podczas stania w kolejkach. Wystarczy, że przeniesiesz się na inny wyciąg i zaczniesz korzystać z innych tras dostępnych w ośrodku.

Opinie naszych
partnerów
Zobacz więcej

Brak opinii

Aktualnie zbieramy opinie naszych partnerów. Zapraszamy do przeglądnięcia wkrótce.

Dołącz do nas


Facebook